O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy szybko rozwijającym się dostawcą kserokopiarek i drukarek do wynajęcia w województwie małopolskim, świętokrzyskim oraz dolnośląskim.

Specjalizujemy się w dostarczaniu wydajnych rozwiązań drukarskich dla wszystkich rodzajów firm oraz instytucji i  dążymy do zapewnienia przyjaznej, miłej, ale skoncentrowanej na naszych klientach obsługi. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dopasowanej kserokopiarki, drukarki biurkowej, czy chcesz, abyśmy sprawdzili Twoją obecną konfigurację urządzeń w firmie, możemy Ci pomóc.

W Noba Group lubimy, aby wszystko było proste, od pierwszego spotkania z naszym ekspertem ds. obsługi klienta, aż do samej instalacji maszyny w siedzibie Twojej firmy.

Proces jest prosty, szybki i bezstresowy.

Jeśli potrzebujesz dopasowanej  kserokopiarki i rozwiązania druku dla swojej firmy z niskimi cenami, które możesz w pełni zrozumieć i niezmiennie wysokim poziomem usług długo po zakończeniu sprzedaży, skontaktuj się z nami, ponieważ robimy to NAJLEPIEJ!

Jesli potrzebujesz kserokopiarki dopasowanej do wymagań Twojej firmy, jednocześnie z przejrzystym system płatności, wraz z fachową obsługą – skontaktuj się z nami, ponieważ robimy to już od 15 lat!

Nasza firma w liczbach

+ 0
Zadowolonych klientów
+ 0
Urządzeń pod opieką serwisu
+ 0
Wypitych filiżanek kawy

Nasi partnerzy

Untitled 1
Firma Canon jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań obrazowania, profesjonalnego druku i systemów zarządzania obiegiem dokumentów dla biznesu.
Untitled 6

Firma Konica Minolta jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań obrazowania, profesjonalnego druku i systemów zarządzania obiegiem dokumentów dla biznesu.

Oferta kserokopiarek, drukarek i niszczarek dla firm