Princity jest narzędziem zaprojektowanym do zbierania oraz analizowania danych związanych z drukiem. Funkcjonalności Princity pomogą zautomatyzować zamawianie materiałów eksploatacyjnych, rozliczanie wydruków oraz zdalne wykrywanie awarii.

  • gromadzi liczniki wydruków z podziałem na formaty i typy zadań.
  • powiadamia o usterkach, dostarczając precyzyjną informację o rodzaju problemu.
  • posiada 20 wbudowanych raportów, pomagających optymalizować środowisko druku.
  • pobiera informację o liczbie wydrukowanych stron, z podziałem na formaty i chromatyczność. Pozwala również sprawdzać pokrycie stron.

  • automatyczne zamówienia i weryfikacja poprawności wymian pozwalają zautomatyzować proces dostaw oraz kontrolować całkowite wykorzystanie materiałów.
  • pobiera z urządzenia informacje o stanie wszystkich materiałów eksploatacyjnych – zarówno tonerów, jak i części maintenance. Poprzez wygodny interfejs www sprawdzisz, za jaki czas będzie potrzebny nowy materiał eksploatacyjny.

Wdrożenie – instalacja niewielkiego programu na jednym komputerze w sieci klienta.

Wykrywanie urządzeń – aplikacja automatycznie wykrywa drukarki w sieci. Operator decyduje, które z urządzeń mają być obsługiwane przez system.

Ciągły monitoring – system cyklicznie odczytuje dane z urządzeń, powiadamiając operatora o kończących się materiałach i awariach oraz generując raporty.

 

Agent Princity (Windows) Agent Princity (Linux/Mac) USB Agent Princity

 

Zaloguj do Princity

 

Kontakt Z Nami

NOBA GROUP S.C.
ul. Lwowska 145a
33-300 NOWY SĄCZ
NIP 734-333-36-38

tel./fax 18-4427037
e-mail: biuro@nobagroup.com.pl

Serwis 24h

tel. 666-239-239
email: serwis@nobagroup.com.pl

11 + 12 =

Administratorem danych osobowych jest NOBA GROUP S.C. z siedzibą w NOWY SĄCZ UL. LWOWSKA 145a. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress