Wezwij serwis

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Pozwoli to na zdiagnozowanie problemu i szybką naprawę urządzenia. Dziękujemy.

 

Administratorem danych osobowych jest NOBA GROUP S.C. z siedzibą w NOWY SĄCZ UL. MALCZEWSKIEGO 2. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne. Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

4 + 14 =

Kontakt Z Nami

NOBA GROUP S.C.
ul. Malczewskiego 2
33-300 NOWY SĄCZ
NIP 734-333-36-38

tel./fax 18-4427037
e-mail: biuro@nobagroup.com.pl

Serwis 24h

tel. 666-239-239
email: serwis@nobagroup.com.pl

14 + 11 =

Administratorem danych osobowych jest NOBA GROUP S.C. z siedzibą w NOWY SĄCZ UL. MALCZEWSKIEGO 2. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress