Referencje od naszych klientów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Partnerami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co już udało nam się zdobyć oraz co piszą o nas nasi klienci!

Referencje firmy Noba Group

Przemyślane i efektywne działania przerodziły się w sukcesy naszych klientów. Otrzymywanie rzetelnych referencji od partnerów biznesowych, dla których realizowaliśmy np. dostawę nowych urządzeń biurowych, opiekę serwisową, instalację systemów IT, to naprawdę nietuzinkowe wyróżnienia, zarówno dla naszej firmy jak i specjalistów pracujących nad osiągnięciem sukcesu dla danego partnera.

15

lat na rynku

+1000

dostarczonych urządzeń

+300

zadowolonych klientów

9

branżowych specjalistów

Co o nas piszą?

Hotel Bania | Białka Tatrzańska

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z Noba Group. Ich profesjonalizm, jakość dostarczanych urządzeń i usług serwisowych spełniły nasze oczekiwania.”

„Polecamy Noba Group każdej firmie poszukującej solidnego partnera w dziedzinie dostarczania urządzeń biurowych i usług serwisowych.”

Logo White

AUTO-COMPLEX | Wielogłowy

„Urządzenia biurowe dostarczone przez firmę Noba Group są nowoczesne oraz niezawodne. Dodatkowo kontakt z zespołem serwisowym jest niezwykle miły i przyjemny, a czas reakcji jest zaskakująco szybki co pozwala na zminimalizowanie przestojów w pracy urządzeń.”
 
Ac Logo

SOLGRO POLSKA | Paszyn

„Od 10 lat firma SOLGRO jest obsługiwana przez firmę Noba Group S.C. w zakresie obsługi i konserwacji drukarek.”
„Firma wyróżnia się fachowością, rzetelnością oraz szybką i bezproblemową obsługą na polu sprzedaży i serwisu drukarek. Urządzenia są solidne i niezawodne.”
Cropped Logo

OTECH | Gorlice

„Zespół serwisowy Noba Group zawsze działał z ogromnym profesjonalizmem i skutecznością. Jeśli mieliśmy jakiekolwiek problemy z urządzeniami, reakcja była natychmiastowa.”
Przedsie Otech