Serwis kserokopiarek i drukarek

Jakość świadczonych przez nas usług sprawiła, że otrzymaliśmy oficjalną autoryzację od Konica Minolta oraz Canon. Poza wynajmem i sprzedażą urządzeń zajmujemy się również ich profesjonalnym serwisem. Wieloletnie doświadczenie oraz nabyte umiejętności naszych serwisantów pozwalają nam naprawiać urządzenia wszystkich producentów.

Z powodzeniem serwisujemy drukarki laserowe, kserokopiarki cyfrowe i analogowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.

Jakie obszary obejmuje obsługa serwisowa?

Oryginalne części zamienne

Aby serwis był wykonany profesjonalnie potrzebna jest nie tylko fachowa wiedza oraz doświadczenie, ale także zapewnienie wysokiej jakości części. Współpracując z producentami urządzeń drukujących takimi jak Konica Minolta oraz Canon posiadamy dostęp do najwyższej jakości części, co wyróżnia nas wśród innych firm zajmujących się serwisem urządzeń biurowych.

Dynamiczny rozwój technologiczny w branży drukarskiej wymaga od nas ciągłej edukacji oraz śledzenia najnowszych trendów. Będąc partnerami producentów mamy dostęp do dokumentacji technicznej urządzeń oraz specjalsitycznych narzędzi, które umożliwiają nam skuteczny serwis.

Dedykowane narzędzia przeznaczone do serwisu urządzeń biurowych skutecznie podnoszą poziom ofertowanych przez nas usług. Myślimy długoterminowo, dlatego korzystamy z kompatyblinych części, które w przyszłosci nie wpłyną negatywnie na inne podzespoły w sprzęcie.

Serwis urządzenia

15 letnie doświadczenie, które nabyliśmy wraz z kolejnymi szkoleniami dedykowanymi dla autoryzowanych partnerów oraz niezliczone ilości godzin spędzonych podczas naprawy urządzeń dla naszych klientów pozwalają nam świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. 

Przez ten czas wykonaliśmy setki napraw i konserwacji, rozwiązując najróżniejsze usterki techniczne urządzeń biurowych. Dzięki temu możemy zaoferować naprawę urządzeń biurowych w siedzibach firm, urzędów administracyjnych, szkołach oraz u klientów prywantych.

Współpraca z producentami - gwarancja jakości

Jesteśmy specjalistami w zakresie serwisowania sprzętu biurowego marek takich jak: Konica Minolta, oraz Canon.

Od lat jesteśmy autoryzowanym partnerem Canon oraz Konica Minolta w zakresie sprzedaży, oraz serwisu urządzeń biurowych. Dzięki temu nie ma problemu, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać. 

Nasz konsultant pomoże ci w każdym
z wymienionych obszarów:

Jeśli zmagasz się obecnie z problemami związanymi  z Twoim sprzętem biurowym, skorzystaj z naszej fachowej pomocy. 

Odezwij się do nas, jeśli potrzebujesz:

  • Szybkiej oraz fachowej obsługi serwisowej
  • Pomocy w wyborze nowego urządzenia 
  • Najwyższej jakości części zamiennych prosto od producenta 

Oferta kserokopiarek, drukarek i niszczarek dla firm

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Untitled 1
Untitled 6
Untitled 1
Untitled 6
Untitled 1
Untitled 6