Wynajem drukarek i urządzeń biurowych

Nie kupuj - Wynajmij!
Nowy Sącz, Kraków, Zakopane, Tarnów, Limanowa.

Drukarki, kopiarki, niszczarki oraz inne maszyny to dość kosztowny sprzęt — nie każdemu przedsiębiorstwu opłaca się kupować własne urządzenia. Niewielka eksploatacja może oznaczać, że wydatek związany z kupnem sprzętu wcale się nie zwróci — tym sposobem, nie zaoszczędzimy pieniędzy, a tylko je stracimy. Z pomocą przychodzi wynajem drukarek lub ich dzierżawa w Noba Group.

W ramach oferowanej przez nas usługi możliwy jest wynajem drukarek lub dzierżawa. Miesięczny koszt zależy od modelu i możliwości urządzenia (np. w zależności od tego, czy jest to maszyna drukująca kolorowe, czy też biało-czarne kopie).

Wynajmij drukarkę lub inne urządzenie biurowe

Możesz wynająć u nas drukarki, kopiarki, skanery lub inny wysokiej jakości sprzęt do biura. Mamy szeroki wybór urządzeń, które sprawdzą się w przypadku małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Poprzez wynajem drukarek możesz zaoszczędzić pieniądze — może się okazać, że w ramach wynajmu Twoja firma będzie mogła użytkować nowoczesne urządzenia biurowe zdecydowanie taniej, niż w przypadku zakupu urządzenia wielofunkcyjnego. Dlatego też dzisiaj wynajem drukarek i wynajem kserokopiarek są coraz bardziej powszechne.

Wydzierżaw drukarkę lub inne urządzenie biurowe

W Noba Group możliwa jest także dzierżawa drukarek oraz dzierżawa kopiarek. Możesz wydzierżawić od nas sprzęt biurowy na krótszy, jak i dłuższy czas. Dzierżawa, zamiast zakupu, zapewni Twojej firmie elastyczność i możliwość nieustannego korzystania z najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych. Niższe początkowe koszty i przewidywalne miesięczne płatności, które będą dopasowane do Twojego budżetu to najważniejsze korzyści płynące z dzierżawy drukarek i kserokopiarek.
 
 

Wynajem lub dzierżawa drukarki przebiega w 3 korkach

Co zyskujesz korzystając z wynajmu drukarek w Noba Group?

1 – Krok pierwszy

Zostaw kontakt do siebie wypełniając formularz kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 godziny.

2 – Krok drugi

Przeanalizujemy, jakiego urządzenia potrzebujesz, przedstawimy wady i zalety wynajmu lub dzierżawy, a do Ciebie będzie należeć decyzja, którym sposobem chcesz sfinansować urządzenie
 
3 – Krok trzeci
 
Podejmujesz decyzję, jaki model mają mieć urządzenia wielofunkcyjne dla Twojej firmy, a następnie ustalamy okres trwania umowy wynajmu lub dzierżawy.
  • Stała miesięczna opłata, co pozwala rozłożyć koszt zakupu nowej maszyny z dodatkową korzyścią w postaci serwisu i wsparcia
  • Zapewniamy wymiane urządzeń na nowe co 36 miesięcy!
  • Koszty wyliczane są na podstawie  ilość wykonanych kopii w ciągu miesiąca
  • Możliwość modernizacji sprzętu, jeśli w okresie najmu będziesz potrzebować zmiany urządzenia na większe, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!
  • Zapewniamy oprogramowanie dzięki któremu wszystkie twoje zgłoszenia, zamówienia, liczniki będą dostępne on-line
  • Zapewniamy instalację automatycznych systemów powiadamiania serwisu czy zamawiania toneru.
  • Zapewniamy solidny serwis i niezawodne dostawy materiałów eksploatacyjnych

Jesli chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów – skontaktuj się z naszym ekspertem, który rozwieje Twoje wątpliwości. 

Zostaw kontakt do siebie

Wybierzemy idealne urządzenie dla Twojej firmy

Najczęściej wynajmowane urządzenia

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe
wszystkie produkty

DRUKARKA KOMPLET
Kserokopiarka
Konica Minolta C258

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe
wszystkie produkty

C250i
Kserokopiarka
Konica Minolta C250i

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe
wszystkie produkty

C250i
Kserokopiarka
Canon C3822i

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe
wszystkie produkty

C3822i Canon
Kserokopiarka
Canon 3835i

Dlaczego dzierżawa jest wybierana częściej niż kupno nowego urządzenia?

Pierwszym aspektem, na który zwracamy uwagę, jest obniżenie kosztów początkowych związanych z wyposażeniem biura i prowadzeniem działalności. 

Wynajem kserokopiarki to dużo niższe koszty miesięczne, niż zakup profesjonalnego urządzania na własność. Ponadto wynajem jest również rozłożonym kosztem uzyskania przychodu, co ma znaczenie w rozliczeniu podatkowym.

Ponadto dzierżawa kserokopiarek to również zrzucenie ze swoich barków odpowiedzialności za przeprowadzenie prac serwisowych, napraw, czy też wymiany części w sprzęcie. 

Model dzierżawy w naszej firmie uwzględnia serwisy i materiały eksploatacyjne, które wliczono już w opłatę abonamentową. Dzięki temu klient nie musi się o nic martwić. 

W przypadku awarii wystarczy nas o tym poinformować, a technicy przyjadą do klienta i zrealizują niezbędne prace naprawcze. Czas naprawy redukowany jest do minimum, żeby nie zaburzyć rytmu pracy biurowej. Przy poważniejszych usterkach oferujemy wymianę urządzeń.

Oferta kserokopiarek, drukarek i niszczarek dla firm

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Untitled 1
Untitled 6
Untitled 1
Untitled 6
Untitled 1
Untitled 6